| Deidara554 a întrebat:

As dori sa adopt un catel (Beagle,Bulldog Francez/Englez,Husky, Labrador, Mops Pug sau orice alta rasa de talie mica) deoarece nu imi permit sa cumpar unul (Bugetul meu este de maxim 70 de lei). Mentionez ca sunt din Constanta dar pot ajunge si in Tulcea in cazul in care e nevoie.Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Http://www.cateidevanzare.ro/Constanta__3/Labrador_57/
Succes! E frumos Labrador.

8 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

In primul rand labradorul nu e de talie mica. 70lei e un buget mic pentru intretinerea unui caine. Pana pe la 6-7 luni vei avea nevoie cam de 500lei pe putin. De adoptat nu gasesti de rasa, foarte rar, dar poti sa adopti un catel de talie mica metis de la un adapost, vei face o fapta buna si te vei alege si cu un prieten care iti va li local neconditionat, dar repet cu bugetul ala nu poti creste un caine.
Succes!

| ZeHelp a răspuns:

Pai, nu cred ca-ti da nimeni un caine de rasa pe degeaba, sincer.

| MomentanNuAmNume a răspuns:

Salut.
vorba lui ZeHelp,nu cred că ţi-ar da cineva un căţeluş pe degeaba.în loc să dai bani pe un căţel de la pet shop, având în vedere că el stă bine-mersi şi acolo, mai bine ai salva viaţa unui căţeluş amărât de pe stradă, care are nevoie de un stăpân iubitor mai mult ca orice. este pe gratis, şi te vei simţi mai bine ştiind că ai salvat un sufleţel.puppy dog eyes
Baftă!

| Adeliinaa42 a răspuns (pentru MomentanNuAmNume):

AI mare dreptate.de multe ori am vazut cateii amarati si am vrut sa ii ingrijesc acasa, dar din pacate parintii nu mi-au dat voie cryingacum am un caine golden si ii mare si ii cade parul muult +stau si la apartament ..acum vreau sa imi iau un bichon happyeste mult mai usor de intretinut si sunt haiosi si frumosi happy :*

| roxyandreea a răspuns (pentru Adeliinaa42):

As alege o doza mai mica de ipocrizie si mi-as pastra golden retrieverul pe care il am si care a stat deja un timp cu mine.Totodata tu un meriti un alt caine, acum vrei bischon, saracu o sa sfarsasca si el vandut la fel ca goldenul. Oamenii ca tine nu merita animale sincer, sunteti nsite oameni care considerati saracele patrupede niste jucarii, niste mofturi, nu niste suflete care iubesc si simt.Credeti ca animalele se schimba ca sosetele? Inainte sa le luati informati-va si voi despre cat de mari se fac, despre ce tip de blana au. Bafta la ipocrizie.Nu meriti nici macar un soarece, asa ai face si cu un copil? Vreau un baietel brunet...aaa a iesit fetita blonda, n-are nimic o vand si imi cumpar un baiat brunet.

| Adeliinaa42 a răspuns (pentru roxyandreea):

Mai termina cu prostiile puradel ...nu stii nimic tarfo

| roxyandreea a răspuns (pentru Adeliinaa42):

1) nu sunt puradel ci am ceva mai multi ani peste tine, care da intr-adevar esti un muc de om, 2) sunt mult mai educata ca tine ca sa imi permit sa te jignesc, fiecare cum l-a invatat mama lui acasa, care au avut parinti sa-i educe a avut, care nu imi pare rau pentru ei, tu esti doar o pipitza mica care nu stie ce vrea de la viata, maturizeaza-te si daca tot o rogi pe mamica sa iti ia catel roag-o sa te mai si educe un pic.

| Adeliinaa42 a răspuns:

1. LABRADORUL SI HUSKY sunt rase de talie maree.Eu am 1 golden retriever si vreau sa-l vand pentru ca e prea mare si lasa par muult +stau la apartament cu 2 camere (e plin de par), chiar si beagle lasa o multime de par.numai bichonul maltez si canisul nu lasa par. happy scuze, dar si eu am un caine de talie mare si acum imi pare rau ca il am crying. SUCESS!