| Simonika11 a întrebat:

Salut, as dori sa stiu ce rasa af trebui sa imi iau, eu stau la bloc, ce ati alege dintre un bichon maltez si un bichon maltez mini toy, raspunsul care ma convinge ca unul dintre acestia este mai bun primeste FUNDA! multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alexandraelas14 a răspuns:

Buna sa stii ca bichon maltez mini toy e cel mai dragut si cel mai usor de ingrjit si bichonii stau cel mai bine la bloc nu prea le place curtea am si eu si este mini toy cand vor fi mari vor avea 2 kilograme dar sa nu iei extra toy acei au niste boli genetice.dar sa nu iei toy ca ei vor ajunge la 4 kilograme si vor fi mai mari si nu prea poti sa te joci cu el sa stii ce mini toy este rasa cea mai inteligenta si se pot dresa usor.Mai am explicatii dar la cat am tastat ma dor degetele. Funda?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu îţi recomand maltez mini toy e mult mai drăguţ şi frumos.

| Doctorfishadi a răspuns:

Si eu tot bichon as alege.Imi pare rau ca nu am raspuns mai devreme laughing!

| alexandraelas14 a răspuns:

Iti spun sa iei mini toy sunt cel mai usor de dresat dar sa nu iei extra toi au niste boli genetice sunt foarte jucausi si raman la 2 kilograme. FUNDA?