| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o bicicleta dar sa coste intre 500-700 lei ca nu prea am buget. Ce imi recomandati? Care este mai buna? full suspension, doar pe fata sau deloc. Sa mearga bine la drum lung. Lasati linkuri. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

DHS e cea mai buna am si eu sa stii ca este ieftina 300-400 lei. happy Se gasesc cam peste totwinking

| Georg3 a răspuns:

Salut!
Eu iti recomand cu toata caldura sa iti iei un dhs -mountec, apropo fata de cele cerute de tine- eu am una si ma bucur de ea deoarece este durabila, fac cu ea cycling prin munti cu un prieten, si esti sigur ca nu ramai fara vreo roata la ealaughing
uite si un link sa te convingi -e cu 200 ron mai scumpa, dar e piesa.
Salutari!