| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
As vrea sa stiu de catre cineva care a mai avut. Pasarelele alea mico numite "zebre australiene" fac galagie mare? As dori sa cumpar o pereche dar ma gandesc daca fac galagie mare, eu avand nimfe care canta de bolanzesc ma gandeam daca le aduc si pe alea sa nu stimuleze nimfele si sa se auda in camera ca la zoo.

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Eu am avut papagali dar am facut o cautare si chiar mi se par interesante. Uite aici:
http://www.zooland.ro/inmultirea-la-zebrele-australiene-3647

| DenisIonut01 a răspuns (pentru MskDesign):

Multumesc dar acel articol l-am citit si eu, dupa cum am spus si ma repet doresc informatii de la cine a mai avut sau are.

| MskDesign a răspuns (pentru DenisIonut01):

Am incercat sa te ajut.