| MaraVasilescu12 a întrebat:

Salut.Astazi mi-am luat doua chinchille ambele in varsta de 4 luni.Cand le-am adus acasa,am facut gresela de a le lasa sa se joace prin sufragerie,ca urmare ele ascunzandu-se sub canapea. Dupa o jumatate de ora de incercari, am reusit sa le prind si sa le pun in noua lor cusca.Problema este ca una dintre ele este extrem de speriata.Nu s-a mai miscat,decat capul, uitandu-se dupa sora ei sau incercand sa asculte.Intrebarea este, ii va trece? Sper sa nu pateasca ceva.

1 răspuns:
| Knu a răspuns:

Chinchillele sunt foarte sensibile mai la orice, deci posibil sa fi patit ceva sau doar sa fie speriata.