| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cainele meu a fost infectat cu jigodie(boala lui carre) dupa o zi de la imbolnavire a murit, de ce asa de repede?

Răspuns Câştigător
| ligiutza07 a răspuns:

Probabil s-a imbolavit de mult dar tu ai observat cam tarziu.sau daca nu.e posibil sa fi murit asa repede din cauza ca anticorpii lui erau varza...deci nu puteau lupta impotriva virusului sau virusul era ff puternic

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Poate era purtator de jigodie de ceva timp. Condoleante! Trebuia sa-l vaccinezi cand era pui si nu facea.

| LollypopMe a răspuns:

Poate aceasta boala este foarte fatala (puternica)pentru un caine!winking Imi pare rau de catelul tau!

| Bianca2131 a răspuns:

Trebuia sa ii frigi putin cu un cui fierbinte si subtire pe botisor! asa i-am facut cainelui meu si nu a mai murit!