| Anonim1276 a întrebat:

Salut, care ar fi niste semne ca pisica e afata? Ea are sfarcurile un fel de roz deschis tare vreau raspunsuri de la cei ce au avut pisici nu de pe internet. FUNDA

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta este al 3-lea sau al 4-lea cont? Ca le-am pierdut sirul? Alta problema n-ai decat pisica? Eu zic sa mergi la un medic! Ai grave probleme cu santatea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Nu îți trebuie nu știu câte conturi ca să pui mai multe întrebări. Dacă nu primește răspunsuri mulțumitoare, și într-adevăr nimeni nu a înțeles întrebarea(poate nu s-a exprimat prea explicit), normal că mai încearcă o dată. Ce ușor este să critici. Cu ce te deranjează preocuparea lui/ei?
Dar, mna mai bine trăiești în neștiință decât aflii răspunsuri la ce te frământă.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stii ce vorbesti. Acest om a pus intrebarea asta de zeci de ori pe mai multe conturi. Cele anterioare i-au fost sterse pentru spam. Aceeasi intrebare o are si astazi de 9 ori. Nu-i lua aprarea ca stiu ce spun de mai multe conturi. Chiar datorita mie i-au fost sterse acele conturi. Cat despre faptul ca ma preocupa iti pot spune ca nu este corect sa faci spam. Citeste regulile pagnii pe care te afli si respecta-le! Daca nu-ti convine, asta e! Esti liber sa pleci. Nu te tine nimeni cu forta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Eu am spus tot ce aveam de spus. Și știu foarte bine regulile, eu doar am zis că nu este nevoie să jignești. Modul tău de a explica este agresiv, mă și inviți să părăsesc site-ul doar fiindcă mi-am spus părerea.
Pentru un copil contează foarte mult cum se comportă persoanele din jurul lui, fie ele și virtuale, deoarece își ia exemple involuntar. Să nu te miri când vei da de copii cu caractere infecte.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am jignit pe nemeritate. Nu poti sa-ti faci 3-4 conturi si sa pui obsesiv aceeasi intrebare! Nu este normal acest lucru. Si nu te-am invitat pe tine sa parasesti site-ul ci pe cei ce nu respecta regulile. Mai mult, eu am spus ca "daca nu-ti convine, asta e! Esti liber sa pleci. Nu te tine nimeni cu forta." Deci nu am spus nimanui sa plece. Cand incalca regulile va pleca el intr-un fel sau altul. Deci, daca nu folosesti site-ul abuziv, sa fii sanatos! Altfel, nu te autovictimiza cand nu-i cazul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Se jignește pe merit? Nu am mai auzi asta. laughing

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

E! Mai ai de invatat! Stai linistit ca stiu ce fac. Culmea este ca iei apararea unei persoane care nu are toate tiglele pe casa! Asa se face ca in tara asta politistii sunt omorati, sunt loviti, tiganii fumeaza in autobuze, oameni fac puscarie aiurea, etc. Sunt oameni care reactioneaza doar pentru a-i sprijini pe cei ce incalca legile. Astia sunt considerati "zmei". Si te miri ca tinerii au o proasta educatie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu mă mai complic cu tine, Salontantul. Voi sunteți modele pentru niște copii și asta este trist. Dacă te crezi superior, află că atunci și tu ai multe de învățat. Mă miră că spui că țiganii fumează în autobuze, ești rasist, și alte chestii...

| Anuket a răspuns:

Adică dacă urmează să nască?
Când eram la bunici am văzut că ele își caută un loc ferit și confortabil. Nu am văzut niciuna cum fată, dar cred că le dor și pe ele așa că este posibil să miaune.

Răspuns utilizator avertizat