| Anonim1276 a întrebat:

Salut TPU,
Care ar fi un semn ca pisica e afata? Ea are sfarcurile un roz mai deschis. E vreun semn?
Raspundeti-mi va rog.

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Sfarcurile roz reprezinta mai mult decat un semn ca pisicuta ta e fata. Daca vrei ceva si mai evident pune-o langa un mascul.Ori se vor bate ori se vor uita unul la altul.

Răspuns utilizator avertizat
| Kiduuxz a răspuns:

Daca este pui foarte mic nu iti poti da seama asa de usor, dar in cazul in care este baiat se pot observa doua bilute micute sub fundulet (acum depinde de cat de mici sunt pisicile).
La fete nu vor exista, dar poti vedea orificiul a.nal si al vaginului situate foarte aproape unul de celalalt. happy