| robertu22 a întrebat:

Salut.caut sa imi iau si eu un caine amstaff de rasa dar nu prea scum daca se poate gratis laughing va rog frumos ma puteti ajuta va rog. Apropo sa cel cu cainele sa fie din Craiova.Va rog frumos imi puteti da un raspins?

4 răspunsuri:
| Anduta_1569 a răspuns:

Caine de rasa pura(cu pedigree), nu ai sa gasesti gratis, in schimb un metis gasesti si la adaposturile de animale.Ce are daca e metis? Nu te poti lauda cu el? Cu ce te-ar ajuta daca ar fi de rasa? Vrei sa-l duci in expozitii canine? Atunci cauta o canisa buna, cumpara-ti un pui cu vreo 600 euro, va fi sigur bun pentru expozitii, daca nu, nu vad pentru ce iti trebuie de rasawinking.

| lucian_2018 a răspuns:

Gratis nu vei obtine niciodata un caine de rasa, crede-ma, mai ales cand e vorba de un caine gen amstaff.
Uita-te putin aici http://www.craiovaforum.ro/tags/amstaff.html
Poate gasesti la un pret care sa iti convina.

| MrAnonymus a răspuns:

Www.tocmai.ro sau poate la adaposturi dar greu

| killeru22 a răspuns:

Cauta pe mercador.ro