| Cossy11 a întrebat:

Salut, ce caine m-ati recomanda care nu roade, nu ii cade parul prea mult si nu are nevoie de prea multa miscare? ( nu vreau caini de talie toy, de preferabil de talie medie )
Funda!

6 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Iti recomand plus(s-a corectat automat),este un caine exelent pentu persoanele ca tine,nu isi face treburile,nu roade,se joaca cu tine cand si cum ai chef,nu trebuie pieptanati, arata la fel toata "viata", pana il vei arunca la gunoi.
Nu te supara pe mine ca sunt asa sarcastica, detest oamenii care doresc un caine, doar de "bibelou", fara pic de efort.Fiecare caine, indiferent de rasa, face ceea ce nu vrei tu sa faca, doar daca nu il vei tine intr-un acvariu cu nisip pentru pisici si mancare.
Gandeste-te mai bine la alegerea pe care vrei sa o faci!

| Cossy11 explică (pentru ioana100):

Sa stii ca si eu detest oamenii sarcastici si idioti asa ca tine!

| Dahliaa a răspuns:

Buna! La toti cainii le cade parul, toti au nevoie sa roada si toti au nevoie de miscare. Dalmatianul e de talie medie si are parul scurt, dar tot trebuie sa il ingrijesti caci si lui ii mai cade parul.

| Alinu7 a răspuns:

Yorkshire terrier.

| AnabelleKr a răspuns:

Toti cainii rod pentru reducerea anxietatiistraight face

| SmileAndr33a a răspuns:

Labrador Retriever, daca e bine ingrijit nu-i cade parul prea mult.