| NokDok a întrebat:

De unde pot cumpara hrana pentru piton regal, un site sau mai bine un petshop in Timisoara.

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Zoomania in mall(cei de aici sunt bine pregatiti si au si un medic angajat), real sagului sau pe take ionescu in spate sau animax in real aradului sau mall-vis-a-vis de auchan. Sper sa gasesti acolo!

| NokDok explică (pentru Oana92):

Mersi mult de ajutor

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mergi la un petshop, au acolo si hamsteri si iepuri si pasari mici, si pui de pisica, tot ce vrea pitonul tau.

| karsivan a răspuns:

Serpii vor doar hrana vie, in special pitonul care este constrictor, pui de gaina, soricei, chiar si o gaina, am vazut undeva ca poti fi pacaliti cind sunt mici si cu carne cruda micatoare pe un bat.