| SergiuBoss11 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot cumpara hamsteri?

nu de alta, dar nu mai am ce da de mancare la piton.

23 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ahh, credeam că-i mănânci tu.

| SergiuBoss11 explică (pentru Doub):

Eu mananc numai de aici: http://www.one.ro/......e-13351769

| Doub a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Şi mâncare pe care o fac eu arată mai bine.

| SergiuBoss11 explică (pentru Doub):

Asta e o invitatie?

| SergiuBoss11 explică (pentru Doub):

Accept.

| Doub a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Gătesc mai prost ca un animal.

| SergiuBoss11 explică (pentru Doub):

Nu-i nimic.nu vin pentru mancare

| Doub a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu citesc poezii şi nici nu-ţi dau din ale mele jeleuri.

| SergiuBoss11 explică (pentru Doub):

A,pai daca nu dai jeleuri vin degeaba

| Doub a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Jeleurile's doar ale meleeeeee.

| SergiuBoss11 explică (pentru Doub):

Sunt in forma de ursuleti? daca da.imi dai si mie cateva...

| Doub a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Urşi pufoşei, daa. :3

Nuuu, nimic. Dacă mă rogi frumos, mă mai gândesc.

| SergiuBoss11 explică (pentru Doub):

Asta cu rugatul frumos functioneaza numai cu jeleurile sau si cu alte lucruri mai de ...noapte?

| Doub a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Care noapte?
Eu noaptea mă metamorfozez într-o chestie zburătoare şi merg pe lună.

| SergiuBoss11 explică (pentru Doub):

Mi-a pierit pofta de jeleurilaughing.si aveam o punga intreaga de sugus jellymania.ma gandeam sa o impart cu tine, dar maica-mea mi-a spus sa stau departe de chestiile zburatoare metamorfozate ce merg pe luna

| Doub a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Mi-ai rănit sentimentele. sad

| SergiuBoss11 explică (pentru Doub):

Asa refuzi tu un strain de pe TPU care-ti face o invitatie indecenta? spunandu-i ca esti o chestie ce se metamorfozeaza si pleaca pe luna?straight faceam mai fost eu refuzat, dar nu asa

| Doub a răspuns (pentru SergiuBoss11):

blushing

| raMLesS a răspuns:

Am o turmă de hamsteri, vreo 700 hamsteri daca te interesează, îi dau cu 30 lei bucata deci dacă vr să iei vreo 20 + ai grijă să le dai numai paie să mănânce, dacă vrei să-i dai la piton vi le rupi dinţii pentru că sunt veninoşi şi omoară pitonul laughing).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vinde Ramless, 5 lei bucata.

| 熊Panda熊 a răspuns:

Off, nu mai bine i-ai da carne din comert? Cumperi si o cantitate mai mare pe banii aceia si cruti bietii hamsteri.

| SergiuBoss11 explică (pentru 熊Panda熊):

Nu mai e amuzant asa.ador cand stranguleaza hamsterii, iar mai apoi ii rupe pe din doua si ii mananca bucata cu bucata