| Dinamo12 a întrebat:

Salut, dores sa imi cumpar un hamster mascul, sa fac pereche.Acu am un hamster femela cu varsta de 6 luni, masculul trebuie sa aiba varsta mai mare sau mai mica?

Răspuns Câştigător
| DenisH a răspuns:

Nu cred ca se imperecheaza de la 2-3 luni sa fim seriosi. Oricum oh go on mascul eu zic sa ii cumperi mai mare ca ea.

4 răspunsuri:
| DenisH a răspuns:

Mai mare.Eu zic sa astepti pana face si femela 1 an si iei un mascul de vreo 1-2 ani si e bine.Nu cred ca e bine sa o imperechiezi asa rapid.

| Dinamo12 explică (pentru DenisH):

Pe net scria ca de la 2-3 luni se pot imperechea

| DenisH a răspuns (pentru Dinamo12):

Newstile_denis, nu ma lasa sa trimit mesaj

| michael5813 a răspuns:

Intreaba femela cam ce preferinte are!