| Blossomis a întrebat:

Cam cat ar trebui sa aiba greutatea un pui de pisica femela la varsta de 3 luni? Femela este mai mica ca masculul? >>>FUNDAA

Răspuns Câştigător
| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Un pui de pisica femela la 3 luni poate cantari in jur de 1, 5-2, 3 kg.Si da, femela este mai mica decat masculul. Uite un site unde poti gasi mai multe informatii. http://www.caini-pisici.com/index.php?page=intrebari&idintrebare=7531

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Da normal ca femela este mai mica decat masculul.
Intotdeauna femela este mai mica decat masculul.
Nu este o greutate medie care trebuie sa o aibe oricare pisica/motan la varsta de 3 luni.
Ar trebui sa aiba vreo 20-30-40 g.
Pa, pa!

| Alina140663 a răspuns:

Camo jumatate de kg sau mai putin si da trebuie sa fie mai mica decat un mascul

| Addutza95 a răspuns:

Buna. da, femela e mai mica decat masculu. O pisica de trei luni are intre 2 si 4 kg. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care au spus că trebuie să aibă nici un kg sunt cam nestiutori. Pisicile la 3 luni sunt destul de mari. Au în jur de 2 kg. A mea are 1.8 kg. E fetită rolling on the floor

| Bianca0012 a răspuns:

Da femela este mai mica ca masculul cat despre greutatea pisoiului la 3 luni nici jumatate de kgwinking:*funda?