| GoGo23g a întrebat:

Dupa cum stiti Exista incaltaminte din piele de animal blanuri, posete din piele de animal, cizme Etc. Dece sunt oameni atat de cretini incat sa distruga un animal pentru niste amarati de bani? Eu nu cumpar si nici nu VOI cumpar NICIODATA Daca ar vedea ca nu cumpara nimeni nu s-ar mai vinde aceste produse din piele de animal si nu ar m-ai jupui animalele pentru piele. Voi ce credeti?
Mie imi e mila de acele animale.

2 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

Da, ai dreptate. Oamenii nu gandesc ca poate sa le faca rau animalelor, si vorba ta, cine crede ca le cumpara? decat oamenii fara inima straight face. Eu, mereu am fost impotriva acestora. Mie foarte mila de animalele care sufera din cauza populatiei.si cainii abandonati care nu au niciun adapostsad. Ar trebui ca pentru toate animalele sa se gaseasca un adapoststraight face, dar asta e lumea de azi, si nu cred ca se va schimbaoh go on, si sa nu ma abat de la subiect. daca s`ar pune problema.ca numai sunt "animale"[Doamne Fereste!].si lumea ar cere diverse lucruri din piele de om.ce ar face producatorii? ar face asa ceva?raised eyebrows.eu cred ca nu...dar asa e lumea de azi!

| AlissaDăăă a răspuns:

Hei! Si eu impartasesc aceeasi parere. Sunt doar niste obsedati de bani xD. And now, let`s be serious, stim deja ca poate noi nu o s acumparam si din ce in ce mai multi oameni nu o sa o faca, d ar se mai gaseste cate o "vedeta" razgaiata care sa plateasca mii de euro pentru astfel de produse deci straight face thinking Anyways, noi nu prea avem ce face pentru a opri asta, din pacate straight face.