| music1is2life a întrebat:

Eu am un catel care nu vrea sa mai manance! Lunea trecuta (pe 16) tata mi-a adus un catel nou pentru al duce la tara, si l-am tinut cam o saptamana! O fi luat o boala de la el sau doar ii este dor de el sau chestii de astea?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Daca nu mananca e bolnav.

| Rony23 a răspuns:

Hmm pai daca nu l-ai crescut tu de mic si a fost crescut de altii in alta parte el nu mananca pentru ca automat el are instinctul de asi astepta stapanii cu care a fost obisnuit