Întrebare recomandată | Chivu_Cata_1998 a întrebat:

Hey! Buna, TPU! As vrea sa va pun o intrebare! Acum un an am luat un catel de pe drum fara ochi, eu l-am crescut o perioada pe ascuns pentru ca parintii si bunicii nu ma lasau sa il cresc. Apoi eu l-am adus într-o zi acasa, pentru ca ploua, si le-am promis ca daca ma lasa sa il cresc, o sa ii gasesc un stapan bun... Eu i-am gasit o familie bogata, care l-au tinut o perioada, apoi ei l-au ratacit, doar ca m-au mintit ca l-au dat cuiva. Dar eu nu i-am crezut, si am facut bine pentru ca nu i-am crezut. Seara trecuta am fost cu cea mai buna prietena a mea si cu tatal acesteia si l-am gasit. Dar nu ma lasa sa il iau acasa. Eu stau la tara, la casa. Ce sa fac? Va rog, ajutați-mă!

1 răspuns:
| sufletelmicutz a răspuns:

Il poti duce la un adapost si sa platesti pe luna o suma de bani pentru el de obicei e cam 100 lei