| Sarah_2707 a întrebat:

EU si cu prietena mea cea mai buna avem "ziua noastra" in fiecare an, pe data de 15 iunie. In aceasta zi, noi ne facem cate un cadou pe care sa il tinem minte cu placere. Nu stiu ce sa ii dau anul acesta... Ma puteti ajuta va rog frumos? Mersiii:*:*

8 răspunsuri:
| Fantoma_1807 a răspuns:

In primul rind trebuie sa ai in vedere ce lucruri ii plac ei in mod deosebit sau ce si/ar dori, poate chiar un animalut ce ii va aminti mereu de prietenia voastra

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Oo :O
ft ft simplu... cred ca ' de fapt nu :((((
noh:
-poti sa ii dai un lant in forma de inima, care se imparte in 2 si pe o parte scrie numele tau si pe cealalta nuemle ei:D
-bratara prieteniei. poti vedea cum se face pe:
http://www.youtube.com/watch?v=ktYEN-BPOs0
-poti sa ii faci un desen in creion, (adica' mai multe desene pe foi mici si rupte) pe care le pui pe o pag mare si le lipesti:D
-poti sa ii faci un inel din ata groasa, pe care o impletesti dupa degetul tau si ii dai, sau este inel gta facut la magazine si este colorat si fain
-poti sa ii dai o cana pe care scrie o dedicatioe frumyx:X
-sau o bratara cu numele ei :D
AAAAA... pana pe 15 iunie mai este destul timp, si poate daca' te grabesti si ai bani poti sa ii comanzi ceva de pe net daca' iti place :D
SUCECS si LA MULTI ANI :*

| ioanaioana a răspuns:

Poti sa ii faci sau sai cumperi o bratara,cercei,un lantisor,sau sai faci cadou un tricou,sai cumperi o carte preferata de ea,sau poti sai cumperi un set de machiaj,un lac de unghii,o husa pentru telefon, un breloc, niste abtibilduri etc.

Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| nucă a răspuns:

Un lantisor cu pozele voastre in el;
O jucarie de plus unde este crosetat numele vostru. big grin

| Justina10ify a răspuns:

Ai putea sa faci un colaj de fotografii cu voi 2 in anumite situatii amuzante,placute,unice, petrecute impreuna.happy(le poti pune pe un panou sau un tablou, o ramă ).

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Buna! In primul rand ai putea sa te gandesti la ce preferinte are ea, adica daca ii place lucrurile amuzante, horror, funny etc.Surprinde`o! Sunt sigura ca orice cadou i-ai darui, ea il va primi cu mare placere si il va pretui...Ma bucur ca am fost de ajutor. Fundita?

| aysha11 a răspuns:

O rama/album foto si poze cu voi.
Un lantisor sau o bratara.

| euelena a răspuns:

Poti sa ii faci un filmulet cu poze cu voi din momentul in care v-ati cunoscut si pana acum si sa pui o mel care va place.alta varianta ar fi sa ii personalizezi ceva...un tricou, o cana sau o sa ii dai diploma pentru cea mai buna prietenawinking