| Eugen_Ioan_1989 a întrebat:

HELP! Pisica mea miauna, dar nu foarte des si parca nu e mieunatul ei normal.
Problema e ca isi ridica cum ar fi doar fundul si picioarele din spate si pe alea din fata nu... Ma sperie crying Si uneori, dupa ceva timp se ridica normal, dar doar cateva secunde-1 minut sau 2...
Help! Sora mea merge acum cu ea la veterinar, dar sper sa nu fie paralizata acolo sau ceva grav? Va rog, fara s-ar putea,. fara nu stiu, fara aia si alta... Doar daca sunteti veterinari sau vi s-a intamplat!
Funda si vot si ce vreti voi!

Răspuns Câştigător
| AdrianX a răspuns:

Esti tare! I s-a facut de coțăială, trebuie dată la motan...

| M4dutZu a răspuns (pentru AdrianX):

Trebuie sa o plimbi pe afara

3 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Plimbo dao pe balcon e in calduri n ai ce-i face asa sunt ele sterilizeazo

| Eugen_Ioan_1989 explică:

Am aflat ca e in calduri! rolling on the floor)