| RebbeSstar a întrebat:

am o problema mare. am o pisica adulta care miauna intruna. cand o mangai pe spate ridica posteriorul in sus si merge asa :-s nu stiu ce sa cred si ce sa fac... ma puteti ajuta va rog? parintii mei sunt plecati de acasa si le-am spus iar ei au spus ca nu e nimic grav, dar mie mi-e "frica" intr-un fel... nu stiu ce sa fac. am mai avut pisici dar niciuna nu facea asa. va rog ajutati-ma! dau FuNdAAaaaa va roooooog mult

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pisica ta este in calduri, adica vrea sa se imperecheze cu un motan! Daca iese afara din casa, o sa-ti faca pui in 70 de zile, cat este gestatia la pisici. Daca nu, o sa-ti miorlaie asa vreo saptamana, mai ales noaptea! E cumplit! Am patit-o si eu cu o pisica de-a mea inainte s-o sterilizez. Apoi o sa-i treaca si... daca ai ghinion dupa o luna (sau sase) o apuca iar!

3 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Ii place sa fie alintata.dar daca maraie mult poate e in calduri(isi cauta iubitel)tongue

| TeruoSan a răspuns:

Nu iti fie frica, daca miauna ii e foame sau o doare ceva, dar daca isi ridica fundul in sus cind o mingii nu e nimic, asa e la toate pisicile cind nu sunt bucuroase de ceva si cineva le mingie, crede-ma, eu stiu ca sunt la tara (sat) big grin

| roxley a răspuns:

Mata ta e nefutu*@... mai pe scurt e in calduri