| Denis_7327 a întrebat:

Salut.Ma poate documenta cineva cum se face cresterea puilor de porumbel salbatic(gugustiuc), ma refer cum se face cresterea acestui intr-un apartament? sa imi dati cate mai multe DETALII! Multumesc

2 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Sall am ingrijit peste 5 puii de pasari asa ca stiu cum sa ai grija contacteaza-ma pe id-u the.clau95 sau lasa-mi tu ID-u happy, daca nu ai o sa-ti zic aica.

| Denis_7327 explică:

Salut.te-am contactat astept sa vorbim big grin dac nu gasesti confirmarea al meu este icey_denys92.