| AlexDorinel a întrebat:

Salut, pisica mea a fugit de acasă acum 8 zile și în prima faza nu am știut cum(nici acum nu știu cum). Si am tot ieșit afara zilele astea poate o vad na...
Si aseară vad pe Facebook pe un grup pisica mea ca a fost călcată de masina si acum cica e bine, a dus-o cineva la veterinar și are ceva la burta nu stiu ce...
Ma voi duce azi sa-i plătesc acelui om si sa iau pisica.

1.Dar cum reușit el sa ajungă tocmai în centrul orașului la 3km depărtare de casa mea?

2.Va putea merge?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Numai 3 km? Ea când este liberă, este animal de pradă, o rază de 3 km este teritoriul ei de vânătoare, o nimic toată.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

1. Simplu, este animal.
2. Probabil, insa nu stim asta, doar medicul care a consultat pisica poate sa isi dea cu parerea.

Numai bine!

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Poate a fost accidentata in apropierea locuinței tale, cel care a gasit-o o fi din centrul orașului si a trecut pe strada ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai unele ajung si in alt oras