| alinabucataru98 a întrebat:

Pot sa-mi sterg unghiile cu acetonă daca am un iepuraș in camera? Ii pot face rau mirosul sau "the fumes"? Mersi

Răspuns Câştigător
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut daca ai o sursa de aerisire apropiata te poti deplasa acol deoarece nu dureaza mult sa te stergi cu acetona pe unghii apoi te poti spala cu sapun si apa pe maine iepurii sunt animale sensibile si la urma urmei mirosul de acetona este insuportabil si toxic chiar si pentru om!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce, nu te lasă iepurasul? Mai sigur, poti face asta in baie.

| alinabucataru98 explică (pentru darrio2007):

La baie nu am oglindă și ma sufoc eu lol
Ca update, mi le am sters la pervaz cu geamul deschis

| darrio2007 a răspuns (pentru alinabucataru98):

Deci, nu l-a deranjat nici pe iepuras.