| Loser0 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un vlog,care vreau sa fie anonim,pentru cei ce nu inteleg asta, adica sa nu mi se vada fata sau ceva gen vlog. Dati-mi si mie idei happy

9 răspunsuri:
| Samurah a răspuns:

Pai,iti trebuie un background verde(recomandat), loc bine luminat(nu te chinui sa iti acoperi fata), apoi cu Sony vegas-ul faci restul(daca vrei te ajut)

| Loser0 explică (pentru Samurah):

As vrea totusi sa nu se vada nici fata happy sau nu stiu, sa fac ceva tot gen vlog, dar ce?

| Loser0 explică (pentru Samurah):

Lasa intr-un mesaj id tau de mess

| Samurah a răspuns (pentru Loser0):

Da,fara sa se vada fata, poti rezolva asta in Sony vegas.
Poti face un info vlog, in care prezinti informatii interesante culese de pe site-uri cum ar fi mediafax. Ti-am zis daca ai nevoie de ajutor la astea contacteaza-ma.

| Loser0 explică (pentru Samurah):

Pai lasa si tu un id de mess happy

| Samurah a răspuns (pentru Loser0):

Samurahh2002

| Loser0 explică (pentru Samurah):

Da-mi add happy

| Samurah a răspuns (pentru Loser0):

Stai sa intruhappy