| Anonim1234555 a întrebat:

Salut, sunt in cautarea unei case de pariuri online. Pe net am vazut ca sunt destule : unibet,netbet,winmaster, betfair etc...
Ceea ce ma intereseaza mai presus de cotele la o casa de pariuri este optiunea in care sa pot inchide oricand pariul cum era la bet365 ( chiar daca de ex: am pus 50 de lei si daca il inchid raman cu 10 lei ). Si in al doilea rand sa fie seriosi si punctuali cu retragerile. Nu conteaza ca dureaza 2-5 zile, doar sa fie seriosi. Pariuri live si in timpul meciului cred ca nu mai trebuie sa zic ca deja la casele astea e o normalitate. Dar caut sa indeplineasca cele 2 conditii.
- optiunea de inchidere a pariului oricand chiar si in timpu derularii jocului
- seriozitate cu privire la retrageri.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Sincer, joc la pariuri de mult timp (si online si offline), insa niciodata nu m-a interesat aceasta optiune in mod special. O mai foloseam pe bet365 din cand in cand, insa nu eram fanul ei. Eu unul m-am inteles foarte bine cu Unibet, iar acum, recent, cu cei de la Superbet (da, si-au facut si ei platforma online). Cei de la Superbet n-au aceasta optiune, insa cercetand pe internet, am observat ca la Sportingbet, Unibet si NetBet gasesti asa-numitul Cash-Out. Unibet-ul, pentru ca doar in legatura cu ei pot sa ma pronunt, pentru ca doar la ei, la Bet si la Superbet am jucat, pot spune ca sunt seriosi in ceea ce priveste retragerile, insa pe vremea cand jucam la ei (acum 2-3-4 ani), site-ul era praf, iar stream-urile la pamant. Live nu puteam sa pariez, jucam doar meciuri single sau double. Poate s-au mai schimbat. Ar fi o idee buna sa ceri referinte despre celelalte agentii enumerate de mine si de tine mai sus, sa studiezi regulamentul lor, dar si sa discuti cu un operator pe chat. Probabil asa te vei decide. Pe TPU nu stiu daca o sa te lamuresti.

| Anonim1234555 explică (pentru AFR81):

Am citit acum despre sportingbet ca in trecut au inchis mai multe conturi pe tot felul de motive. Nu vreau sa joc la ei si cand sa fie vorba despre vreo retragere sa mi se inchida contul pe motiv ca. nu stiu ce am gresit. Am inceput la unibet am reusit odata sa dau cashout dar in timpul unui joc am observat ca nu mai pot. Poate pot doar la anumite pariuri pe unibet sau cum este optiunea la ei?

| AFR81 a răspuns (pentru Anonim1234555):

Sincer, asta ar trebui sa discuti maine cu operatorii pe chat. Pe vremea cand jucam eu la Unibet, nu era decat la William Hill optiunea de cash-out, deci nu pot sa-ti raspund. La Sportingbet n-am auzit de problema asta, insa daca ai vreo urma de indoiala, nu-ti face cont. Eu la Betclic m-am ars, mi-au inchis contul pe nu stiu ce motive si mi-au blocat 50 de lei. Bine ca nu m-am gandit sa depun mai mult.

5 răspunsuri:
| FlorinGamingRo a răspuns:

Iti recomand siteul https://www.superbet.ro/ Fundita!?

| FlorinGamingRo a răspuns:

Salut iti recomand SportingBet are tot ce iti doresti tu! Fundita!? big grin

| Anonim1234555 explică (pentru FlorinGamingRo):

Dinc cate am inteles cu SportingBet lumea a mai avut probleme ca le-au mai inchis conturile. Acum din ce motiv si ce si cum nu stiu. Dar nu am auzit nimic despre unibet sau superbet. Dar superbet nu are optiunea aceea.