| Tommy10K a întrebat:

Salut, sunt la bunici si ei au un catel care are cam 1 an azi dimineata nu avea nimic dar dupaamiaza am vazut ca tinea un ochi inchis si ii lacrima acum este seara si inca este asa, ochiul arata la fel. Acum vreo 2 zile avea lacrima uscata pe pupila aceluiasi ochi dar dupa ce l-am vazut am vrut sa-mi chem bunicul sa-l stearga dar deja nu o mai avea dar de data asta bunicul la sters la ochi pentru mine e prea... sa fac asta dar dupa 1 minut iar a inceput la fel apropo din cand in cand se freaca la ochiul ala cu labuta. Ce ar putea sa aiba? Bunicul meu a zis ca poate s-a lovit la ochi. Cainele sta afara si cateodata mai iese din curte cu ceilalti 2 caini si merg pe un camp de langa casa.

2 răspunsuri:
| Tommy10K explică:

Vreau raspunsuri concrete, nu linkuri pe site-uri despre aninale... a trecut o zi acum tine ochiul deschis dar cateodata il mai inchide si inca mai lacrimeaza dar azi aproape normal nu asa de mult ca ieri si cand vreau sa-i vad ochiul il inchide, probabil chiar s-a lovit, dar totusi ce altceva ar putea avea, poate sa fie grav?