| Luigi96 a întrebat:

Acum o saptamana mi-am cumparat 2 papagali amorezi. Sunt foarte draguti dar din pacate nu pot sa ma joc mai deloc cu ei. Se sperie din orice. Cusca lor e intr-un loc unde se umbla des. Tot ce am reusit e sa il pun pe unul din papagali sa se urce pe un bat, iar cu celalalt nu am reusit nimic. Ce imi recomandati sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimba locul unde tii cusca. Daca era doar unul nu se punea problema sa nu te joci cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt 2 poti sa-ti iei adio ca ii vei domestici happy Poate daca ii luai pe rand, era o treaba.

| mngzx a răspuns:

Muta-i in alta camera unde e mai multa liniste iar ushitza sa fie deschisa in permanentza