| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat o rata cand ea avea varsta de 2 saptamani. Acum ea are 1 luna. Vreau ca sa o fac sa se tina dupa mine si sa ma considere mama ei (eu stau la bloc). De cate ori intru la ea in camera ea incepe sa fuga si sa zbiere. Am luat-o in mana si se zbatea foarte tare de frica. Cum pot sa o fac sa vina dupa mine sau asta nu se va intampla niciodata din cauza ca am luat o cand era prea mare? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| TIMpisicuta a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa stai cat mai mult cu ea si sa ai grija doar tu de ea

1 răspuns:
| MgdDroopy a răspuns:

Mama sta cu puii. Nu in alta camera.