| KentLieTequila a întrebat:

! aceasta intrebare este pusa de Prietena Mea Cassandra!
Salut! eu ma Numesc Cassandra si am 16 ani, de curand m-am mutat la Bloc Privat, unde suntem doar noi si inca o familie doar ca aceea a cumparat cu totul apartamentul deci nu sta acolo doar vine in vizita. sa vada cum stau lucrurile in rest ea sta la constanta.Acum problema
Acum 2 ani Mama mea s-a despartit de tatal Meu Cristian, si a decis sa caute un alt barbat de incredere. A fost pe internet O luna dupa aceea a gasit "omul viselor ei ". Il cheama Valentin si are 32 de ani Mama mea are 43 dar este foarte frumoasa. si s-au intalnit etc. Si acum 2 ani au decis amandoi sa isi petreaca viata impreuna. acum 2 luni Mama mea era foarte suparata pentru ca nu are loc de munca si a decis sa mearga sa lucreze la Un salon de Manichiura in Barcelona. Dar in acelasi timp il suna in orice seara, il iubeste ii spune cuvinte foarte marete de dragoste. Dar am o mare problema!
Acum 4 zile eram la NET Pentru ca era Vineri Seara si el si-a inchis telefonul. I-a lasat un mesaj la mama mea cum ca toate serile tmp de 5 zile o sa fim la ceva chestii scolare pentru mine. O mare minciuna si ghiciti ce face.
inchide telefonul, il arunca intr-un sertar si il inchide cu cheia Apoi eu aveam telefonul in buzunar. Si stateam la calculator si mi-a zis Cassi vin la tine in camera! zic eu Ok/ A intrat si s-a pus langa mine pe un scaun. Si la un moment dat mi-a pus mana pe picior si incepea sa ma mangaie pana cand a ajuns mai aproape De aceea.Eu am intors scaunul si am aprins teveul. Crezand ca doar nu e nimic. Apoi, ma intorc pe scaun si ma joc 5 minute el se uita si incepe sa imi atinga sanii. eu ii spun Ce faci ai probleme? si mi-a zis ca arata bine maieulca este decoltat si a vrut sa vada ca imi iesea prea tare Sfarcul.si i-am zis Ok. apoi el a placat.Peste o jumatate de ora mi-am redeschis Tv-ul si m-am pus in pat si l a venit fara sa spuna nimic si s-a pus in pa langa mine si m-a intrebat ceva in gen "si vrei sa iti fac un masaj ca stiu ca vreei dar va trebuii sa te dezbraci putin" am ramas in chiloti si in maieu si el ma masat la spate si apoi cand a vazut ca aproape adorm a inceput sa traga de chiloti si de maieu si mi-a bagatb mana la fund.si l-am lovit si si am sarit din pat si am zis iesi afara si a zis ca dacanu iese pana nu vrea el si a venit inspre mine si am fugit dupa telefon si am zis daca nu ma lasi sun la politie. si el mi-a hatit telefonul si s-a dus si la bagat in sertar impreuna cu fixul si a stins internetul. eu am inceput sa ma zbat ca sa il lovesc sa ma lase si m-a trantit pe podea si a inceput sa imi desire maieul si mi la rupt si incepea sa ma linga si a freca siil tot loveam cu picioarele si tot. Si apoi el a plecat pentru ac se ardea mancarea.pana el s-a dus la bucatarie am incuiat camera si cum stam la parter m-am imbracat mi-am bagat niste chestii initiale in geanta si am sarit de pe balcon. si am fugit acum sunt La Tequila acasa si imi e extrem de frica Sa merg inapoi la el acasa. Pe mama nu o pot suna si imi ar fi si mila pentru ca il iubeste nespus. Dar imi e enorm de frica ca afla unde sunt parintii Lui tequila au vrut sa vina cu mine dar eu nu vreau sa ii fac rau pentru Mama ca sa nu o ranesc.sad Ajutor!

Răspuns Câştigător
| SMarius a răspuns:

Pai,atunci mergi dupa telefon, dar nu merge singura...trebuie sa ai pe cineva aproape,un verisor mai mare,o matusa, cineva(in nici un caz vreo prietena de varsta ta, se-ntelege)!

7 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

Si crezi ca mama ta ar fi fericita sa traiasca cu el daca te-ar viola? viol=puscarie=>mama ta singura altfel tu ii spui la mama=mama se desparte de el=>mama ta singura...singura chestie e ca scapi fara a fi violata de un nemernic!

| KentLieTequila explică (pentru SMarius):

Da doar ca ajung sa fiu violata pentru ca nu am telefonul, nu cunosc numarul si daca merg acasa ma violeazasad.

| KentLieTequila explică (pentru SMarius):

MAre Mare dreptate ai! Dar cm nu cunosc numarul!?cryingcrying:-s

| lacrimanegru a răspuns:

Du-te la politie si impreuna cu politia te vei duce la tine acasa. mama ta va trebuie sa se obisnuiasca cu ideea. si nu trebuia sa te lase sg cu un barbat strain in casa. asta e parerea mea. tie mila de mama ta dar ar trebui sa iti fie mila de tine. mai bine ea fara barbat si tu neviolata. nu crezi?

| KentLieTequila explică:

Si a spus ca atunci cand ma gaseste ma violeaza fara sa ma mai lase!

| andtim a răspuns:

Fetito ce e mai importanta viata ta sau fericirea lu' maica-ta? nu fi proasta si du-te cu politia peste animal sa-l bage la beci si sa-l castreze! daca te-ar viola ai avea sechele psihice toata viata! daca ii spui lu' maica-ta ce vrea sa-ti faca, il da la politie, sufera cateva luni si pe urma isi gaseste altu'!

| antoantonia a răspuns:

Eu zic sa ii zici mamei tale. e singura solutie.