| NoNaamexD a întrebat:

Am doi papagali perusi. Unul papagal si altul este o papagalita. As vrea sa ii dresez big grin. Dar, cu ce sa incep? NU stiu. Cu ce sa incep,, lectiile" de dresaj? Sunt usor de dresat? Cam cat dureaza? Please! happy Fundita+ vot

Răspuns Câştigător
| VladHd a răspuns:

Salut si eu am avut tot perusi pereche de dresat nu sunt greu dar ei fiind femela si mascul nu prea o sa fie atenti la dresaj si unul de altul asa a fost si la mine de dresat nu sunt greu de dresat dar nu cred ca ai sa resesti din moment ce sunt femela si mascul