| M5 a întrebat:

am gasit doi pui de soparla de camp si as vrea sa stiu daca mananca marar, patrunjel din astea si daca mananca viermi de pescuit daca nu ce mananca.Multumesc!

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ce naibii faci cu alea bre?

| varcolaccc a răspuns:

Cauta pe Google prietene ca sigur ai sa gasesti.

| M5 explică (pentru varcolaccc):

Daca gaseam crezi ca mai intrebam

| varcolaccc a răspuns (pentru M5):

Iti arat ca acuma intru si iti gasesc

| razvilol a răspuns:

CUm naiba sa manance marar patrunjel laughing) mor cum poti spune asemenea aberati punele intr-un capac de borcan nu pre inalt lapte o sa bea si poate bucatele mici mici de carne da nu patrunjel din cate stiu patrunjelul are o aroma puternica poate mai de graba le alunga laughing) incearca sa pisezi frunze de nuc cu otrava de sobolani si dale cu seringa laughing))

| M5 explică (pentru razvilol):

Tu ti-ai facut cont sa ajuti lumea sau?