| Ionut121208 a întrebat:

Salut TPU, am nevoie urgent de un raspuns la intrebare.am un caine shih tzu de 4 ani care e paralizat de picioarele din spate si nu am o situatie financiara care sa imi permita operatii.de asemenea nu doesc sa il eutanasiez deoarece tin mult la el.stie cineva un adapost cu conditii bune unde il pot duce? am incercat tot felul de medici dar nimeni nu ne a zis ca isi poate reveni...

Răspuns Câştigător
| omuletulofficial a răspuns:

Daca nu isi poate reveni, ceea ce e dureros, poti apela la un gofund.me sau sa strangi fonduri de la oameni, cum e face mai nou pe Facebook sau Instagram, si ii poti face un carucior mobil pentru caini sa ii facilitezi mersul.
Chiar daca are problema respectiva, nu inseamna ca nu poate duce o viata normala de catelus.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Chiar ar fi o idee buna sa incerci sa strangi bani de la oameni. Daca nu se poate face ceva, macar un carucior l-ar ajuta.