| YzuD a întrebat:

Salut TPU, am o curiozitate legata de vape uri. Vreau sa imi cumpar un kit si nu stiu ce sa aleg si cer ajutor prin a alege din:
-Vaporesso xros 3 mini
-Vaporesso GTX GO 40 sau 80
-Veynom LX
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| violettataci a răspuns:

GTX GO 40, las-o pe Violetta in pace, iarăși vorbește in colt singura.

| Violleta2022 a răspuns (pentru violettataci):

Fa ceva cu viata ta, baiete, ca ai frustrari personale care te omoara.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta ce alegi, findca toate vapeu-urile folosesc aceleasi substante toxice si toate au acelasi efect de distrigere a celulelor plamanilor, provocand boli ireversibile a plamani, care duc la deces.

| YzuD explică (pentru Violleta2022):

Okay foarte informativ pacat ca nu ma intereseaza. Multumesc!

| Violleta2022 a răspuns (pentru YzuD):

Pacat ca nu ai minte suficienta sa intelegi un raspuns corect si ajutator.
Ai premiat raspunsul unui misogin, care jigneste pe forum femeile si care nici macar nu ti-a raspsuns la intrebarea ta, ca dovada ca habar nu ai.

| Andrei0003 a răspuns:

@Violleta, omul nu asta a întrebat