| olivias a întrebat:

am o pisica, ea are circa 3 luni, este foarte agitate mereu sare alearga peste tot nu sta locului deloc, roade mereu ceva musca, si miauna parca plangand mereu sare pe picioarele mele si ma zgarie ma musca. din ce cauza ea este asa, sau este ceva normal?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

E normal, e doar un pui cu chef de joaca. Puii la orice animal se joaca mai mereu si au energie multa deorece asa au fost conceputi de natura, pentru a se dezolta armonios si prin joaca invata sa se descurce singuri.

| doreal a răspuns:

Logic ca e normal. Ce ai vrea? Sa stea intr-un loc si sa doarma toata ziua? Dupa aceea ai veni si ai spune ca e bolnava. Bucura-te de momentele astea ca dupa aceea se va face o puturoasa de va trebui sa o scoti la aer, afara, cu buldozeru laughing.

| olivias explică (pentru doreal):

Da este normal sa fie jucausa dar ea este prea din prea jucausa des se uita in gol parca ar vedea ceva este putin straniu