| Ramo137 a întrebat:

Cum imi invat pisica sa doarma la picioarele mele? Vine numai in cap si nu pot adormii fiindca se joaca in parul meu laughing) musca, miauna... Si daca o pun la picioare vine inapoi de 100 de ori.

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Se va invata singura odata ce inainteaza in varsta. Prin aceste manifestari da semne ca te iubeste si te vrea aproape dar asta va disparea cu timpul pentru ca acestea vor fi mai reci si vor dori mai mult sprijin spre indeplinirea dorintelor lor. Parerea mea e sa o lasi asa sau sa o inchizi undeva cand vrei sa dormi sau sa faci altceva ce tine de liniste.

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Sunt afectiuni de iubire, asa au facut toti motanii mei pe care i-am avut, cu exceptia unuia care dormea la picioare atunci cand si catelusa mea se cuibarea in acelasi pat cu mine si dormeau impreuna. Pana atunci cat era pui numai pe perna dormea. Ai mei au un motan acasa si la fel face, doarme in capul lor, ii spala pe par laughing, le face masaj cu labutele laughing, desi pe ai mei nu-i deranjeaza, caci in timpul noptii el se mai trezeste sa faca boroboate prin bucatarie laughing.