| Bursy a întrebat:

am o problema cu telefonul meu vreau sa platesc ceva prin telefon dar cand am trimis imi spune nu ai suficient credit dar cartela mea e pe abonament (Orange) cum as putea sa rezolv asta sau cum as putea vedea cati euro am pe el ca am trimis la 333 si nu imi spune sau la *133# Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai abonament dar iti da optiuni de N minute, N mesaje in retea si N nationale.Nu e un credit care ti=l da ca sa poti lua din el sa platesti.deci ai optiuni in aboonament si cu minute nu poti plati ce vrei tu. daca apropiatii tai au un telefon cu sim reincarcabil, cumperi euro de la magazin, bagi in telefonul respectiv si platesti de la acel numar.

| Bursy explică (pentru anonim_4396):

Mersi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bursy):

Cu placinte.tongue