| Luminaa a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon la abonament, dar eu am si o cartela prepay la care am activat Orange phone credit. Intrebarea este pot folosi "banii" pe care ii am la Orange phone credit cand imi iau telefonul de la abonament?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa poti folosi doar banii tai, vei plati mai putin la abonament, ori chiar nimic, pana se epuizeaza suma care o ai la prepay, asa a fost si la mine cand am trecut de la prepay la abonament, tot la Orange. Numai bine!