| Nionex a întrebat:

TPU am o problema grava hei am o broasca testoasa de citeva zile nu stiu ce sa-i dau de mincare ajutati-ma sa-i fac o viata normala urgent plizzz

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

Inima de vita cruda mici bucatele sau la pet shop exista ceva hrana uscata pentru ele
http://animax.ro/......se-reptile

7 răspunsuri:
| Hassel a răspuns:

Du-te la un magazin şi ia de acolo mâncare pentru ţestoase. Până să mergi la magazin, poţi să-i dai salată.

| AtateaConditii a răspuns:

Du-te la un pet shop si este mancare speciala pentru ele, mananca un fel de creveti albi mici de tot nu se gaseste oriunde, du-te la magazin nu ii da altceva. De ce nu te-ai informat inainte sa iti iei?

| BlackFuneral a răspuns:

Serios? Ai ţinut-o nemâncată câteva zile? Eşti nebun la cap? Cumpără-i creveţi uscaţi, Gammarus se numesc.

| dianushka00000000000001 a răspuns:

Pai ai nevoie de mincare speciala mergi la piata si intreba acolo, sigur te vor ajuta:** sper ca te-am ajutat

| popageorgianaalexandragabriela a răspuns:

Daca stii ca nu sti ce sa-i dai de mancare mai bine nu o luai de ce sa o chinuiesti mai bine lasa-o libera sa-si faca singura viata decat sa moara. Sper ca sfatul meu sa te ajute ca nu am zis cu rau. FUNADA?

| Nionex explică (pentru popageorgianaalexandragabriela):

Eu am gasit-o frate

| popageorgianaalexandragabriela a răspuns (pentru Nionex):

Pai si daca nu poti avea grija de ea dai drumul decat sa o chinui crede-ma si eu am avut o testoasa si pana la urma i-am dat drumu