| IceCream5 a întrebat:

Am si eu o iepuroaica, am dat-o la iepuroi acum o luna. Pe 10 aprilie ar trebui sa faca cuibul/sa fete dar nu stiu daca e gestanta.Am mai dat-o si nu a fatat. Vreau sa stiu : care sunt semnele ca e gestanta? Am incercat sa o dau la iepuroi si il respinge.Sa fie oare gestanta? Ea are aproximativ 7 luni. Un raspuns de la cei ce cunosc in domeniu, va rog! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Ce varsta are? S-ar putea sa fie sterila.

| IceCream5 explică (pentru Nero):

Are cam 6-7 luni

| Darius2019 a răspuns:

Cauta pe google care sunt semnele sarcinii la iepuroaice si cred ca vei gasi.