| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare am un catelus de circa 1-2 luni si am cumparat hrana pedigree uscat si umeda cu sa o prepar

Răspuns Câştigător
| WarriorCat a răspuns:

O pui într-un bol și el o mănâncă.
Hranele umede pentru animale nu necesită preparare, la fel si cele uscate.

| BoWoWw a răspuns (pentru WarriorCat):

Salut dar cum trebuie sa le amestec ca pe punga cu hrana umeda scrie ca trebuie amestecata cu cea uscata (cate grame sau

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu trebuie preparata, doar o pui intr-un castron.
O seara buna.

| BoWoWw a răspuns (pentru alexs99):

Salut dar cum trebuie sa le amestec ca pe punga cu hrana umeda scrie ca trebuie amestecata cu cea uscata (cate grame )