| Sabryy a întrebat:

am si eu o intrebare. am un hamster de vreo 10 luni si de vreo douas zile se tot scarpina si parca are o rana pe spate. nu pot sa il duc la veterinar. ce solutii rapide si usoarr ati avea? pls, dau funda!

4 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Nu poti sa-ti recomand o crema sau ceva daca nu stiu exact ce are incearca sa-l duci la veterinar si veti ce-ti spune si ce-ti recomanda poate e doar o simpla zgarietura dar de obicei nu-i asa du-l la un veterinar

| Sabryy explică (pentru DidiChanx3):

Dar am spus deja k nu pot sa il duc la veterinar!

| DidiChanx3 a răspuns (pentru Sabryy):

Am inteles dar altceva nu poti face am si eu un hamster dar nu am patit asa ceva si nu poti sa-ti recomand ni mic incearca la alt veterinar sau dc nu poti sa-l duci?

| Sabryy explică (pentru DidiChanx3):

Pai am mai multe probleme si nu pot. eu as vrea. oricum, mc!