| Leutzar a întrebat:

am un catel de 2 luni luat recent! Nu stiu cum sa-l determin să facă intr-un singur loc nevoile! Am auzit ceva de niste benzi sau o solutie care miroase specific lor si ei fac doar acolo. multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Eu2208 a răspuns:

Buna! Sunt niste paduri ( scutece de intins pe jos) si dava nu merge cumpara o sticluta cu miros special pentru pad o gasesti la Maxi pet si e cam 10 lei
Mi- a salvat covoarele si banii pentru spalatorie!
Succes! E foarte frumos sa ai un catelus!

| hatzul a răspuns:

Salut! Am si eu un caine si făcea peste tot. Am început sa cumpăr niste " pleduri " si a inceput sa se obișnuiască acolo, il certam cand mai făcea prin casa si de fiecare dată data cand il certam ii arătăm unde trebuia sa faca. Si încet-încet se obisnuise. Baftă!