| ExtraSakadat a întrebat:

O prietena si'a luat un catel si nu stie cum sa'l invete sa'si faca nevoile intr'un singur loc - si in ce sa'si faca nevoile.
Sfaturi? xD
Fundita ^^

Răspuns Câştigător
| XByancaElenaX a răspuns:

Pai sa ii ia o copaita cu nisip sa il dreseze cumva acolo sau sa ii ia niste pampersi care au un anumit miros...si sa il dreseze acolo si cand face intr-un anumit loc daca il vede sa il traga cumvalaughingacum imi dai funda?laughing)))

3 răspunsuri:
| ExtraSakadat explică:

Citez :
XByancaElenaX a răspuns:
Deci iti dau eu sfaturi:Il scoate afara la anumite ore am si eu catel beagle si am avut multe rase pechenz bichon rotweiler deci:Il scoate afara la anumite ore, daca face undeva ii da peste bot sau cand isi face nevoia in locul acela...il trage cumva spre locul respectiv ii ia niste pampersi cu miros ciudat care il atrage/copaita cu nisip.Bafta! funda daca se poate.

Byanca, catelul are 6 saptamani...De la 2 luni se scot afara; p!

| XByancaElenaX a răspuns:

Deci iti dau eu sfaturi:Il scoate afara la anumite ore am si eu catel beagle si am avut multe rase pechenz bichon rotweiler deci:Il scoate afara la anumite ore, daca face undeva ii da peste bot sau cand isi face nevoia in locul acela...il trage cumva spre locul respectiv ii ia niste pampersi cu miros ciudat care il atrage/copaita cu nisip.Bafta!kiss funda daca se poate.

| XByancaElenaX a răspuns:

Hopalaughinga scuzelaughing)