| DeliA33 a întrebat:

Am un catel pichinez, care are 3 luni si vreau sa-l invat sa-si faca nevoile afara, intr-un singur loc.As vrea sa stiu care este cea mai simpla metoda? Dau funda...Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Aicha24 a răspuns:

Eu i-am luat nevoile cu un ziar si i le-am pus afara iar in casa am sters cu bicarbonat si otet... Mult succeswinking

5 răspunsuri:
| leivi a răspuns:

I-a pe un ziar excrementul si pune-l in locul unde ai vrea sa faca!

| DeliA33 explică (pentru leivi):

Mersi big grin

| leivi a răspuns (pentru DeliA33):

A functionat?

| DeliA33 explică (pentru leivi):

Am incercat de doua ori, dar nu. Poate pana se obisnuieste big grin

| antoniomariusbeatbox a răspuns:

E mic., mai aștepta p sa crească