| cristian100 a întrebat:

Am un hamster mare..Si am la el o cusca cam mica..Si nu vreau sa dau bani pe alte custi sau pe lazi de transport mancare.Am o cute de cartom mare pot sa fac ceva cu ea? Dar mi-e frica ca o s-o roada.Intrebarea este: cum pot sa fac o cusca mare pentru hamster? FUNDA si multumesc foarte mult. Sper sa raspunda cineva.

4 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Un cobai sau hamster? Preferabil ar fi sa fie din plastic sau sticla sa nu roada cutia.

| cristian100 explică (pentru AgathaRo):

Hamster dar nu e hamster pitic.Nu stiu ce rasa e dar nu e asa mic ca hamsterii pitici.

| andrw1929 a răspuns:

Ai aici cum faci o cusca la hamster http://www.magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php funda?

| cristian100 explică (pentru andrw1929):

Am zis fara deala de mancare maa nu ai citit intrebarea?