| Bagaciosul69 a întrebat:

sunt deținător de Cane Corso, mascul în vârstă de 7 luni...Dar, nu este deloc agresiv cu nimeni...Nici măcar nu latră, uneori mai mârâie când este deranjat de la mâncare și atât, aveți idee dacă o sa devină agresiv? Dacă da la ce vârstă?

3 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Doar un cretin vrea sa aiba un caine agresiv. Cane Corso este extrem de apreciat ca animal de companie si caine de paza si stie singur cand trebuie sa fie agresiv, e ceva mai inteligent decat este stapanul lui. L-ai luat pentru lupte sau ce?

| Bagaciosul69 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Nu este luat pentru lupte...Pentru paza, dar nu face paza deloc...Este jucăuș cu orice străin.

| George20123 a răspuns:

Deci e o problema ca nu este agresiv? wow