| Lucastef2009 a întrebat:

Salut TPU! Am un perus cu varsta de aprox 1 si 8 luni.Am o problema cu el.Intr-o dimineata a spuipat semintele din guşa, iar de atunci sta umflat in pene si cu gatul la spate.

3 răspunsuri:
| Testositheturtle a răspuns:

Probabil nu primește destula apa curata.recomand sa îi înlocuiești apa la 5 in 5 ore când este bolnav, și dacă poți să ii cumperi niste suplemente de vitamine care se pun in apa, iar ar fi bine sa ii dai mâncare moale gen banane, mere etc