| anonim_4396 a întrebat:

am o problema straight face ma doare tot gatul [ pe dinafara, nu in gat ] azi dimineata cand m-am trezit ma durea de nu puteam sa intorc capul in partea dreapta. acum incepe sa ma doara si in partea stanga si simt cum se duce durerea pe spate [ pe umeri ] si spre cap jos si simt ca am gatul umflat. Ce poate fiiii? dau fundastraight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Ai dormit intr-o pozitie proasta sau cu capul stramb.stiuoh go on durerile sunt chiar groznice dar trec.nu chiar asa repedebig grin o zi.doua.insa nu e nimic altceva! nu-ti face griji! sper sa te faci bine cat mai repedehappy:*

3 răspunsuri:
| abcdefgh a răspuns:

Buna! Si eu am patit asta acum 2 luni. Poate fi din cauza racelii. Daca esti arcita se intampla uneori sau poate ai dormit stramb(dar e putin probabil). Cel mai bine ai consulta doctorul de familie.Nu te baza pe raspunsurile primite dupa TPU. Sper sa te faci bine!:*

| anca5694 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un medic cat mai repede posibil. S-ar putea sa nu fie foarte grav, dar daca te tratezi necorespunzator ai putea avea probleme mari.

| melisa83300 a răspuns:

Ei bine, SonyA, poate te-ai lovit sau pur si simplu este o raceala...scrantit undeva...