| ShadowBest a întrebat:

As dori sa stiu de unde pot cumpara un American PitBull terrier sau un American bully tin sa mentionez ca sunt din Bacau, Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Oh,cauta o canisa serioasa, care-ti da certitudina ca ai un caine perfect sanatos din toate punctele de vedere, nu cumpara de la samsari.

5 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

Daca ai sub 18 ani te multumesti si cu un maidanez.
In cazul in care ai 18 sau peste cainele trebuie castrat si declarat la politie, pentru ca exista pedepse, tine cont ca are o forta destul de mare si daca n-ai idee cu ce se mananca poate fi pericol pentru societate, nu-l lua de lauda si faima ca poate oricand ataca pe cineva sau sa atace alte animale si sa ai mari probleme, zic sa te orientezi spre alt caine.

| ShadowBest explică (pentru Vikaa):

Am 23 de ani, si am intrebat de unde pot sa il iau, dar mersi oricum

| Vikaa a răspuns (pentru ShadowBest):

Oh,cauta o canisa serioasa, care-ti da certitudina ca ai un caine perfect sanatos din toate punctele de vedere, nu cumpara de la samsari.

| Vikaa a răspuns (pentru EmanuelT):

Cum sa recomanzi asa ceva? rolling on the floor
cainele asta il rupe din secunda 2, hai sa nu mai promovam OLX-ul, cu totii stim ce mixuri cu probleme genetice se afla.

| EmanuelT a răspuns (pentru Vikaa):

I-am recomandat după cererile lui.
American bully sau american pitbull terrier din Bacău
Dacă nu-i place, nu-l ia și aia e. Ez