| Omulanonim a întrebat:

As vrea sa stiu de la ce varsta pot obtine un permis de pescuit gen "ANPA"! Și cât m-ar costa?
(am 15 ani)

Răspuns Câştigător
| Alive99 a răspuns:

In sfarsit. Felicitari, un om cu caracter.
Daca inca esti la scoala, te prezinti cu carnetul de elev si primesti reducere 50 %.
In loc de 120 vei da 60 lei. Poti lua daca ai buletin.Te prezinti cu buletinul si carnetul de elev si gata.

| Omulanonim explică (pentru Alive99):

Vă mulțumesc mult!

| Alive99 a răspuns (pentru Omulanonim):

Cu placere ^^

4 răspunsuri:
| Elena199999999999 a răspuns:

Din ce stiam chiar zilele trecute un verisor si-a facut permisul pentru pescuit si are si el 15 anii, cred ca 300-400 lei

| Alive99 a răspuns (pentru Elena199999999999):

Wow,nu atat de mult..looooll..doamne Elena, costa jumatate la elevi. jumatate din 120.